بازرگانی


حسابداری مالی

در اين سيستم امكان ثبت عمليات حسابداري شركتها و همچنين حسابداري دولتي بطور كامل پيش بيني شده است. در هنگام راه اندازي سيستم نحوه عملكرد آن از اين جهت معرفي مي شود. امكاناتي كه در اين سيستم پيش بيني شده است بشرح زير است:

  • تعريف سرفصل حسابها : حسابها در هفت سطح تعريف مي شوند . در هنگام راه اندازي سيستم كاربر مي تواند تعداد ارقام كدينگ حسابها را با توجه به نياز خود تعريف نمايد. سطوح تعريف سرفصل حسابها عبارتند از :

انبار

موضوع اصلی در بخش انبار تنوع فعالیت سازمان ها با توجه به نوع کالاهای مورد استفاده می باشد. آنچه که در سیستم انبار و مدیریت کالای شیز مورد توجه قرار گرفته است، پیش بینی امکانات تحلیلی متنوع برای پشتیبانی از نیازهای متفاوت مشتریان خود بوده است. همچنین در مورد ویژگی اصلی نرم افزار انبارداری شیز یعنی سهولت استفاده کاربری، کارهای خاصی صورت پذیرفته است.

خرید و فروش

خریدهای سالیانه معمولاًپیش بینی وبرنامه ریزی میشوند.اینگونه خریدهاباتکمیل فرم اعلام نیازمندیها توسط درخواست کنندگان،تائیدآنهاوبازبینی انبارواولویت بندی نیازمندیها،برنامه ریزی میشوند.پس از طی این مراحل نوبت به صدورفاکتورخرید میرسد،نرم افزارشیز این فعالیت را به دوصورت می تواند انجام دهدیابه صورت دستی ویا به صورت اتوماتیک ،وانتخاب یکی از این دوحالات به تعیین ارتباط سیستم های خرید/فروش وانبار بستگی دارد.

خزانه داری

بسیاری از اجزای مهم سیستم مدیریت مخارج عمومی، به‌وسیله خزانه‌داری تحت پوشش و حمایت قرار می‌گیرد. وظایف حیاتی خزانه‌داری، تخصیص و انتقال وجوه نقد در راستای بودجه سالانه، برنامه‌ریزی (طرح‌ریزی) مالی، کنترل فرایندهای مصرف بودجه، مدیریت جریانهای نقدی اعم از وجه نقد، چک و اسناد و حواله های تضمینی، مدیریت داراییهای مالی و بدهیها، حسابداری و حسابرسی داخلی نحوه اجرای بودجه می‌باشد.

سفارشات خارجی

سیستم سفارشات خارجی به‌عنوان بخشی از سیستم یکپارچه اطلاعات مدیریت شیز، با ثبت سوابق خرید، محاسبه‌ بهای تمام شده‌ی خرید خارجی و ارائه گزارش‌های دقیق، ابزار مناسبی را در اختیار مدیران سازمان قرار می‌دهد تا فعالیت‌های خرید و تأمین موجودی سازمان از خارج از کشور را به خوبی تجزیه و تحلیل و ساماندهی کنند. همچنین این سیستم به مدیران کمک می‌کند تا مدت زمان انجام مراحل مختلف و دلایل تاخیر احتمالی خریدهای خارجی را به دقت کنترل کرده و برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری‌ مناسبی داشته باشند.

مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)

کم ترین فعالیتی که نرم افزارCRM انجام می دهد این است که مدیر یک کسب و کار اعم از کوچک یا بزرگ، می تواند تمامی ارتباطات و تماس هایی که توسط خودشان و یا کارمندان شرکت با مشتریان صورت گرفته است را با استفاده از این نرم افزار مستند کند. مانند تماس های تلفنی، موضوع تماس، انواع معاملات مشتری با تمامی جزئیات، معاملاتی که هنوز به طور کامل انجام نشده اند، وظایفی که مدیر هر بخش برای کارمندان و هر کارمند برای همکار مرتبط خود تعیین کرده است، زمان انجام وظایف، تسک های عقب افتاده و بسیاری از فعالیت ها و اتفاقات مرتبط با کسب و کار ها. در یک جملهCRM مانند دوربینی می باشد که لحظه به لحظه فیلم مستند شرکت شما را با تمام جزئیات و وقایع برایتان به نمایش می گذارد. شما می توانید در هر نقطه جغرافیایی و تنها با استفاده از اینترنت این فیلم را مشاهده کنید.

خدمات پس از فروش

 

قابلیت های نرم افزار "خدمات پس از فروش" گروه نرم افزاری شیز
پذیرش سرویس داخلی و سرویس های ویژه برای مشتریان
انتقال سرویس به نمایندگان و دفاتر منطقه ای برای سرویس سریع از طریق کالسنتر
مدیریت قطعات در سرویس از قبیل ارتباط قطعه به محصول ، قطعه مصرفی نسبت به فاکتور خرید از دفتر مرکزی یا خرید داخلی ، سریال قطعات داغی و ارتباط سرویس قطعات محصولات
مدیریت های زمانی برای کارهای انجام شده و در حال انجام مانند زمان تماس مشتری تا زمان انتقال به سرویسکار ، تعمیر ، تحویل و ارجاع کار