گروه نرم افزاری شیز

درباره ما

شیز را بشناسیم

گروه مهندسی شیز از سال 1372 با هدف طراحی و ارائه راهکارهای نرم افزاری در حوزه فناوری اطلاعات و ایجاد شرایط لازم به منظور پاسخگویی به رفع نیاز سازمانهای مختلف ایجاد گردید که با تکیه بر تجربیات بدست آمده از پروژه های متعدد مشاوره ای و متناسب با نیازهای مشتریان به همت تیم توانمند و خلاق ، اقدامات موثری در تولید و ارائه محصولات منطبق با جدید ترین ابزار و امکانات روز دنیا را فراهم آورده است.

گروه مهندسی شیز ارائه نرم افزار مناسب ، مطمئن و ماندگار را به عنوان خط مشی اصلی خود جهت دستیابی به پیشرفت و توسعه قرار داده و سرمایه اصلی خود را نیروی انسانی کارا و پویا می داند . سیستم های شیزجهت پاسخگویی به کلیه نیازهای مشتریان در حوزه تولید ، بازرگانی وخدماتی طراحی و تولید گردیده است.

حسابداری ERP

افزایش چشم گیر امکانات و ابزارهای حوزه فناوری اطلاعات و افزایش دانش کاربران در سازمانها در استفاده و بهره برداری از این مزایا موجب شده گروه مهندسی شیز با بکارگیری دانش روز دنیا بر اساس نیاز هر سازمان نسبت به ارائه راهکار لازم اقدام و توقعات اختصاصی کاربران را بر آورده نماید.

سیستم های شیز همواره در حال بهینه سازی است تا در کسب و کار های مختلف ، متناسب با عملیات مورد استفاده قرار گیرد و می کوشد محیطی با امکان بروز خلاقیت دربهره برداری ،برای استفاده کنندگان را فراهم آورد.

با توجه به اینکه سازمانهای مختلف به دلیل تفاوت ساختاری ، دستیابی به اهداف تجاری و کسب مزیت رقابتی نیاز به امکانات تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات دارند ، همین دلیل موجب گردید گروه مهندسی شیز جهت پاسخگویی به نیاز کاربران ارائه راهکارهای تخصصی را در دستور کار خود قرار دهد.

راهکارهای نرم‌افزاری برای سازمان‌های بزرگ، راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب‌وکارهای متوسط و کوچک ، راهکارهای خاص متنوع درقالب پکیج یا سفارش مشتری، خدمات مشاوره ، استقرار ، آموزش و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری

نرم افزارERP شیز با استفاده از دانش مدیران ، مشاوران و دید گاههای مشتریان و با استفاده از تکنولوژی روز طراحی،تولید گردیده است و هماهنگی و یکپارچگی لازم را در سیستم های خود بر قرار نموده که نگرش عملیات و استفاده از تجربیات برتر کسب و کار ، برای اولین بار ارائه راهکارهای برتر به همه شرکتها را مد نظر دارد.

سیستم های شیز تحت شماره شناسایی 300093 در شورای عالی انفورماتیک ثبت و همچنین دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفوماتیک و عضو امور صنفی رایانه می باشد.

مشخصات شیز

کاربران ما سرمایه های ما هستند!

دکتر ثقفی مدیر عامل درسا دارو: احتراما به استحضار میرساند استقرار سیستم جامع مالی، انبار فروش، برنامه ریزی تولیدو قیمت تمام شده در این شرکت موجب تسریع در امور اجرائی و در جهت کنترل های داخلی لازم گردیده است.
آقای علیوند مدیر مالی شرکت آذرخش: ازآموزش بجا و دقیق برای راحت تر شدن کار و تسلط به سیستم سپاس گزاریم. گزارشات کامل سیستم مالی و وطبقه بندی محصولات به صورت نامحدود بعث تسریع در امور ما گردید.
آقای یوسف محققی مدیر مالی درمانگاه خیریه کوثر: با توجه به استقرار سیستم های نرم افزاری گروه نرم افزاری شیز در پلی کلینیک صاحب کوثر از سال 1377 و پشتیبانی فنی ارائه شده، این مجموعه مراتب رضایت خود از آن شرکت را اعلام می دارد.
خانم نوروزی مدیر مالی شرکت تجهبزات مراقبتهای پزشکی الکترونیک برتر: احتراما، بدین وسیله مراتب قدردانی و رضایتمندی خود را از خدمات ارزشمند گروه نرم افزاری شیز در استقرار و پشتیبانی سیستم های بازرگانی که در حال بهره برداری در این شرکت میباشد اعلام میدارم.
طوبی نورعلی مدیر امور مالی جهاد کشاورزی: احتراما بدین وسیله ضمن اعلام رضایتمندی از سیستم استقرار و پشتیبانی آن شرکت در ارائه خدمات مناسب و بموقع قدردانی نموده و تایید ثبت تراز اکسمل در سیستم پورتال نظارت آنی خزانه داری کل کشور (پورتکل سناما) را به حضورتان تبریک عرض می نمایم.
دکتر ثقفی مدیر عامل درسا دارو: احتراما به استحضار میرساند استقرار سیستم جامع مالی، انبار فروش، برنامه ریزی تولیدو قیمت تمام شده در این شرکت موجب تسریع در امور اجرائی و در جهت کنترل های داخلی لازم گردیده است.

نرم افزار حسابداری شیز
گسترش کار و انرژی
درسا دارو
شرکت الکترونیک برتر
شرکت آذرخش
درمانگاه کوثر
کیان ارتباط فردا
جهاد کشاورزی