نرم افزار اداری

نرم افزار حسابداری اداری

با نرم افزار شیز کسب و کار خودتو رشد بده !

بخش اداری مسئول برقراری هماهنگی امور بین واحدها و منظم ساختن فرایندها در جهت مکانیزاسیون شدن است. اگرچه اصطلاح مکانیزاسیون اغلب به معنای جایگزینی ساده نیروی انسانی توسط ماشین ها است، اما اتوماسیون به طور کلی به معنای ادغام ماشین ها در یک سیستم خودگردان و اجرای فن آوری ها، تکنیک ها و فرآیندهای آن باعث بهبود کارایی، قابلیت اطمینان، بالا بردن امنیت اطلاعات و افزایش سرعت اجرای بسیاری از کارهایی می شود که قبلاً توسط انسان انجام شده بود بنابراین اجرا شدن این هدف با داشتن سیستم های دبیرخانه و اتوماسیون اداری و کارتابل اداری و بایگانی میسر خواهد شد.

نرم افزار اداری (ERP)

همانطور که در ادامه ماژول های پیشنهادی نرم افزار اداری را مشاهده میکنیم، نرم افزار ERP شیز راهکار پیشنهادی شیز برای هر شرکتی است که میتوانید با توجه به نیازهای خود و با قابلیت سفارشی سازی از این نرم افزار برای شرکت یا سازمان خود استفاده کنید.

نرم افزار اداری ERP

شیز یک راهکار برای پیشرفت !

جهت مشاهده ماژول ها روی هر کدام کلیک کنید.

کارتابل اداری

ننرم افزار کارتابل اداری چه ویژگی هایی دارد؟ | نرم افزار شیز قوریترین و جامع ترین سیستم یکپارچه اداری، مالی و مدیریتی در این حوزه است.

بیشتر

دبیرخانه و اتوماسیون اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری و دبیرخانه | امکان جستجوی پیشرفته و دسترسی سریع به نامه ها از جمله قابلیت های این سیستم می باشد

بیشتر

بایگانی

نرم افزار بایگانی از سیستم جامع اداری و اتوماسیون اداری | در هر سازمان اندیشه و فعالیت هایی صورت می گیرد که حاوی اطلاعات گران بها است.

بیشتر

مشاوره با کارشناسان ما

دمو رایگان نرم افزار اداری

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 46137138-021 تماس حاصل فرمایید و یا فرم زیر را پر کنید

2 + 2 = ?

تلفن شیز
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای