نرم افزار بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی

کسب و کار خودتو با نرم افزار بازرگانی شیز به روز کن !

حسابداری بازرگانی از سه فعالیت اساسی تشکیل شده است: شناسایی، ثبت و برقراری ارتباط وقایع اقتصادی یک شرکت. حسابداران رویدادهای اقتصادی مربوط به فرایند بازرگانی اعم از معاملات خرید و فروش، دریافت و پرداخت، سرمایه گذاری، کنترل اعتبار، محاسبه حقوق و دستمزد و کمیسیون و قیمت گذاری را شناسایی و از روش های مشخص برای ثبت منظم آن ها استفاده میکنند. علاوه بر این ، حسابداران بازرگانی بینشی برای پشتیبانی از برنامه ریزی استراتژیک تجارت، بودجه بندی و فعالیت ها، فراهم می کنند.

ویژگی های نرم افزار بازرگانی شیز

یکی از بخش های مهم از حسابداری بازرگانی به سفارشات خارجی در عرصه واردات و صادرات بر میگردد که از این رو کل فرایند از دریافت استعلام و پیگیری و مقایسه قیمت و نهایی کردن خرید و در نهایت پرداخت وجه و هماهنگی های لازم برای حمل کالا و آماده سازی پکینگ لیست و commercial invoice را در بر میگیرد که حسبداری بازرگانی شیز به صورت کارآمد این فرایند را سیستماتیک نموده و در اختیارکاربران خود قرارداده است. البته این حوزه از ماژول های دیگر نیز تشکیل شده است که در ادامه میتوانید آنها را بررسی کنید.

نرم افزار بازرگانی (ERP)

همانطور که در ادامه ماژول های پیشنهادی نرم افزار بازرگانی را مشاهده میکنیم، نرم افزار ERP شیز راهکار پیشنهادی شیز برای هر شرکت و مجموعه است که میتوانید با توجه به نیازهای خود و با قابلیت سفارشی سازی از این نرم افزار برای شرکت یا سازمان خود استفاده کنید.

نرم افزار بازرگانی erp

با شیز فراتر باشید

جهت مشاهده ماژول ها روی هر کدام کلیک کنید

حسابداری مالی

نرم افزار حسابداری مالی شیز همواره در حال بهینه سازی است تا در کسب و کار های مختلف، متناسب با عملیات مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر

خرید و فروش

نرم افزار خرید و فروش شیز | صدور اسناد حسابداری به صورت اتوماتیک و مشاهده انواع گزارشات در سیستم برای کسب | آخرین آمارهای مربوط به خرید

بیشتر

خزانه داری

نرم افزار خزانه داری خوب چه ویژگی هایی دارد؟ | خرید نرم افزار خزانه داری | چه زمانی مدیریت مخارج عمومی به ‌شکل کارا محقق خواهد شد؟

بیشتر

حقوق و دستمزد

نرم افزار حقوق و دستمزد شیز با امکان تعریف انواع پارامترهای محاسباتی برای عوامل حقوق.

بیشتر

سفارشات خارجی

سیستم سفارشات خارجی به‌عنوان بخشی از سیستم یکپارچه اطلاعات مدیریت شیز، با ثبت سوابق خرید، محاسبه‌ بهای تمام شده‌

بیشتر

انبار و تدارکات

نچه که در سیستم انبار و مدیریت کالای شیز مورد توجه قرار گرفته است، پیش بینی امکانات تحلیلی متنوع برای پشتیبانی از نیازهای متفاوت مشتریان خود بوده است.

بیشتر

مشاوره با کارشناسان ما

خرید نرم افزار بازرگانی ارزان

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 46137138-021 تماس حاصل فرمایید و یا فرم زیر را پر کنید

3 + 1 = ?

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸ رای