نرم افزار خرید و فروش

سیستم یکپارچه مالی، مدیریتی، اداری، بازرگانی و تولیدی شیز

ویژگی های نرم افزار خرید و فروش

نرم افزار خرید
خریدهای سالیانه معمولاً پیش بینی و برنامه ریزی میشوند. اینگونه خریدها با تکمیل فرم اعلام نیازمندیها توسط درخواست کنندگان،تائید آنها و بازبینی انبار و اولویت بندی نیازمندیها، برنامه ریزی میشوند. پس از طی این مراحل نوبت به صدور فاکتور خرید میرسد، نرم افزار شیز این فعالیت را به دو صورت می تواند انجام دهد یا به صورت دستی و یا به صورت اتوماتیک ،و انتخاب یکی از این دو حالات به تعیین ارتباط سیستم های خرید/فروش و انبار بستگی دارد.

نرم افزار فروش
تمامی اقدامات مربوط به ارائه کالا و خدمات به مشتریان در حوزه فروش قرار می گیرد.
فروش قلب تپنده سازمان است و سازمان را به تکاپو وا میدارد ، فروش کالا و خدمات موجب ورود نقدینگی به سازمان میشود و هیچ سازمانی بدون وجود فروش و درآمد مناسب توان ادامه حیات و فعالیت نخواهد داشت.

فروش را باید بعنوان موجود زنده در واحدهای تجاری تلقی کرد، بنا به شرایط و وضعیت مختلف ضمن وجود تنوع فراوان شیوه های متناسب با صنایع و کسب و کارها و تغییر فرایندها و سیاستها در حوزه فروش و توزیع محصولات در مقاطع مختلف ، بهره گیری از سیستم فروش و فرایندهای مناسب و قوی در این حوزه که از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشد موجب افزایش رقابت پذیری و رضایت مشتریان خواهد شد.

مشخصات

خرید نرم افزار خرید و فروش

درحالیکه خریدهای کوچک و اضطراری از محل تنخواه گردان توسط بخشهای مختلف به عمل می آید و تحویل انبار نمی شود و در دفاتر ثبت میگردد. امکان صدور مرجوعی خرید و ایجاد ارتباط با سیستم حسابداری با هدف صدور اسناد حسابداری به صورت اتوماتیک و مشاهده انواع گزارشات در سیستم برای کسب آگاهی از آخرین آمارهای مربوط به خرید از قابلیت های نرم افزار شیز می باشد.

ویژگی ها

نرم افزار خرید و فروش رایگان

تعیین قیمت گذاری فروش به گونه های متفاوت ،امکان تعریف فرم به تعداد نامحدود ،در نظرگرفتن قابلیتهای خاص برای هر فرم و مشاهده انواع گزارشات اعم از صورتحساب مشتریان در سیستم برای کسب آگاهی از آخرین آمارهای مرتبط با فروش ،به کاربران ارائه داده میشود.

مزایا

بهترین نرم افزار خرید و فروش

انواع فروش داخلی ، صادراتی و ارزی ، ریالی
– امکان نگهداری و کنترل سابقه تاریخی تغییرات قیمت
– اعمال نرخ های متفاوت
– اعمال تخفیفهای متفاوت

نرم افزار فروش

مشاوره با کارشناسان ما

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 46137138-021 تماس حاصل فرمایید و یا فرم زیر را پر کنید

5 + 3 = ?

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای