نرم افزار منابع انسانی

سیستم منابع انسانی

با شیز فراتر باشید !

منابع انسانی موظف به یافتن، غربالگری، استخدام و آموزش متقاضیان شغل و اجرای برنامه های سودمند برای کارمندان و همچنین دپارتمانی مسئول جهت مدیریت کلیه امور مربوط به کارمندان، که در مجموع یکی از با ارزش ترین منابع در هر مشاغل یا سازمان می باشند. از سوی دیگر منابع انسانی در جوامع پیشرفته به دلیل اهمیت بالا یکی از اقلام ترازنامه درنظر گرفته می شود بنابراین واحد منابع انسانی میتواند در راستای فعالیت های کارگزینی و تشکیلات رفاهی و آموزشی موثر واقع شوند.

نرم افزار منابع انسانی (ERP)

همانطور که در ادامه ماژول های پیشنهادی نرم افزار بازرگانی را مشاهده میکنیم، نرم افزار ERP شیز راهکار پیشنهادی شیز برای هر شرکتی است که میتوانید با توجه به نیازهای خود و با قابلیت سفارشی سازی از این نرم افزار برای شرکت یا سازمان خود استفاده کنید.

دمو نرم افزار منابع انسانی

ما در هر قدم همراه شما هستیم

جهت مشاهده ماژول ها روی هر کدام کلیک کنید.

کارگزینی

نرم‌افزار کارگزینی و پرسنلی شیز از مجموعه منابع انسانی میباشد که موظف به یافتن، غربالگری، و آموزش متقاضیان شغل و اجرای برنامه کارمندان

بیشتر

تشکیلات و رفاهی

نرم افزار تشکیلات و رفاهی شیز بخشی از سیستم جامع حوزه منابع انسانی است که مدیریت واحدها، پست‌ها و مشاغل سازمان را برعهدهع دارد.

بیشتر

آموزشی

نرم افزار حسابداری آموزشی شیز مناسب برای حسابداری و مدیریت مدارس، آموزشگاه ها و مراکز آموزشی | نرم افزار حسابداری آموزشی چه امکاناتی دارد؟

بیشتر

مشاوره با کارشناسان ما

خرید نرم افزار منابع انسانی

جهت مشاوره و دریافت اطلاعات میتوانید با شماره 46137138-021 تماس حاصل فرمایید و یا فرم زیر را پر کنید

8 + 0 = ?

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای